تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
کارخانه ساخت سوله بادیز

سوله سازی
سازنده انواع اسکلت فلزی و سازه فلزی درتهران

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 10 تير 1397 توسط بادیز

ساخت سوله یکی از مهمترین محصولات کارخانه بادیز است. سوله ها سازه های فلزی می باشند که در انواع مختلفی کاربرد دارند. مانند سوله های صنعتی,سوله های ورزشی ,سوله های مرغداری و موارد زیاد دیگری در صنایع مختلف کاربرد دارند.

طراحی سوله در مرحله اول توسط مهندسین و متخصصین حرفه ای کارخانه ساخت و نصب راه اندازی سوله بادیز که با استفاده از محاسبات دقیق و یا با نرم افزار شاپ دراوینگ مثل رویت Revit محاسبه طراحی سوله موجود میباشد صورت می گیرد. مواردی چون ابعاد سوله,بارگذاری و جرثقیل و… در فرآیند ساخت دارای اهمیت بسیار بالایی دارد.

طراحی سوله یکی از مهمترین فعالیت های شرکت بادیز است.ساخت سوله با توجه به کاربرد آن در ابعاد مختلف اجرا می شود.


طراحی و اجرا سوله از پی تا کلید


برای اجرای سوله از پی تا کلید ابتدا باید کارشناسان زمین احداث سوله و محل پروژه را از کارفرما تحویل بگیرند و بر اساس سلیقه کارفرما شروع به انجام مراحل گفته شده می کنند.


مرحله اول در فرآیند سوله سازی تهیه آهن الات و وسایل جوشکاری میباشد که ورقه های آهنی تهیه شده بر اساس نقشه های از پیش تعیین شده توسط دستگاه های برشی و پانچی اندازه گیری و بریده میشوند.


بعد از آن کار جوشکاری درزی صورت می گیرد و آماده رنگ زدن می شود. رنگ امیزی سوله آخرین مرحله ساخت و تولید سوله در کارخانه ساخت و تولید سوله بادیز می باشد که رنگ ها و لایه های آن توسط کارفرما انتخاب می شود.


کارخانه ساخت سوله و ساخت اسکلت سوله بادیز


کارخانه ساخت اسکلت فلزی و ساخت و تولید سوله بادیز با بیش از 10 سال سابقه در حوزه ارائه خدمات سوله سازی و ساخت سازه های فلزی


از سعی بر این دارد تا با بکار گیری کارشناسان مجرب و کارخانه های مجهز رضایت مشتریان محترم خود را جلب کند.


سوله به سازه های با سقف شیب دار اتلاق می شود که اغلب برای امور صنعتی و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.


سوله معمولا با توجه به کاربرد آن طراحی و ساخته می شود.


بسته به این که کاربرد سوله چه باشد متراژ و نوع متریال به کار رفته در آن نیز متفاوت خواهد بود. در اینجا به برخی از موارد کاربردی ساخت و تولید سوله اشاره می کنیم.


منبع : ساخت سوله بادیزبرچسب ها : سازنده سوله ، احداث کننده سوله ، کارگاه سوله ، کارگاه سوله سازی ، کارخانه سوله ، کارخانه سوله سازی ، سوله ساز در تهران ،