تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
شرکت ساخت سازه فلزی در تهران

سوله سازی
سازنده انواع اسکلت فلزی و سازه فلزی درتهران

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 10 تير 1397 توسط بادیز

ساخت اسکلت فلزی توسط کارخانه ساخت اسکلت و سازه فلزی بادیز پیمانکارو سازنده انواع سازه های فلزی مخصوصا ساخت اسکلت فلزی ساختمان و برج های بزرگ با امکان ارائه در تناژهای سبک و سنگین، بزرگترین کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران با ارائه بهترین قیمت ها در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی باشد.

ساخت اسکلت فلزی توسط کارخانه ساخت اسکلت و سازه فلزی بادیز پیمانکارو سازنده انواع سازه های فلزی مخصوصا ساخت اسکلت فلزی ساختمان و برج های بزرگ با امکان ارائه در تناژهای سبک و سنگین، بزرگترین کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران با ارائه بهترین قیمت ها در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی باشد.


سازه فلزی امروزه تشکیل دهنده پیکره ی اکثر ساختمان ها، پل های عابر پیاده و اسکلت انواع سوله ها در مناطق پیشرفته و شلوغ است و امروزه این واژه در عرصه ی ساختمان سازی و صنعت بسیار شنیده می شود.


جنس اسکلت فلزی از فولاد بوده و از تیر و ستون هایی که بصورت عمودی و افقی به هم متصل شده اند ، تشکیل می گردد که اسکلت به کمک همین ستون ها و تیرها سازه های مختلف را پایدار نگه می دارد.


ما در کارخانه ساخت اسکلت فلزی , سوله و ساخت پل عابر پیاده بادیز می کوشیم بهترین خدمات را در این خصوص به مشتریان خود ارائه دهیم.


اسکلت فلزی پیچ و مهره ای


یکی از رایج ترین و استاندارد ترین روش های ساخت اسکلت فلزی با استفاده از اتصالات پیچ و مهره است که در این روش سازه های بطور کامل در کارخانه ساخته شده فقط برای نصب به محل حمل می شود.


ساخت اسکلت فلزی با اتصالات پیج و مهره ای علاوه بر بالا بردن کیفیت سازه سرعت نصب و اجرای آن را به شدت افزایش می دهند.


در محل های شلوغ استفاده از اسکلت فلزی جوشی بسیار پر دردسر و زمان بر خواهد بود و این زمان بر بودن مدت ایجاد مزاحمت برای همسایگان را افزایش می دهد و به این دلیل است که اصولا در مناطق پر رفت و آمد برای ساخت اسکلت فلزی از اتصالات نوع پیچ و مهره ای استفاده می شود که سریع تر و دقیق تر سازه به اجرا برسد.


شرکت مهندسی بادیز با عدم استفاده از پانچ در سوراخکاری قطعات و سوراخکاری اتوماتیک قطعات توسط دریل های پیشرفته می‌تواند نظر کارفرمایان محترم را در زمینه دقت، سرعت و کیفیت سوراخکاری را جلب نماید


اسکلت فلزی جوشی


نوعی از اسکلت فلزی با اتصالات از نوع جوش انجام می پزیرد. همانطور که میدانید امروزه برای ساخت اسکلت فلزی از سازه های پیچ و مهره ای بیشتر استفاده می شود.

ساخت اسکت فلزی با اتصالات جوشی، به منظور ساخت انواع سازه های فلزی ساختمان، ساخت پل عابر و ساخت سازه سوله استفاده می شود. اسکلت های فلزی جوشی بر خلاف پیچ و مهره بصورت کامل در کارخانه انجام نمی گیرد و طبعا مقاومت آن سازه ها را ندارد ولی حتی در کشور های پیشرفته خارجی هم امروز برای ساخت اسکلت فلزی برخی ساختمان های کوچک تر و سبک تر از اتصالات نوع جوشی استفاده می شود و دلیل این امر عدم پیچیدگی و زبان بر بودن طراحی و ساخت در مقایسه با نوع پیچ و مهره ای است.

برای ساخت اسکلت فلزی جوشی حتما باید از جوشکار های بسیار ماهر و کار بلد استفاده شود همچنین بازرسی و نظارت جوش امر بسیار با اهمیتی است چون اگر دقیق و درست این کار انجام نپذیرد ممکن است با حرارت و رطوبت در سازه از هم گسستگی به وجود آید.

منبع : ساخت اسکلت فلزی بادیزبرچسب ها : سازه فلزی ، اسکلت فلزی ، اسکلت ساختمان ، اسکلت سوله ، اسکلت سازه ،